Registrácia knižnice do systému Biblib

Pre registráciu knižnice sa musíte prihlásiť. Iba pre registrovaného používateľa sa zobrazí registračný formulár knižnice.

Chystáte sa zaregistrovať novú knižnicu.

Inštrukcie pre vyplnenie registračného formulára:

  1. v časti Profil knižnice (viď nižšie) vyberte režim práce s exemplármi. Ak ste organizácia, ktorá neeviduje exempláre, vyberte profil "Bez exemplárov". Ak ste knižnica alebo organizácia, ktorá eviduje exempláre (prírastkové číslo, signatúra a pod.), vyberte profil "S exemplármi". Zvolený režim nie je možné neskôr zmeniť. V prípade otázok ohľadom výberu profilu, kontaktujte podporu,
  2. zapíšte názov vašej knižnice,
  3. zapíšte skratku knižnice v rozmedzí 2-10 znakov bez diakritiky a špeciálnych znakov. Vami zvolená skratka bude použitá aj pre prístup k online katalógu pomocou adresy www.infogate.sk, a to v tvare skratkakniznice.biblib.sk,
  4. kliknite na tlačidlo Registrácia.
  5. Po vyplnení a potvrdení registračných údajov bude v systéme vytvorená knižnica a následne budete presmerovaný na stránku pre jej úvodné nastavenia a administráciu.

Potrebujete pomôcť s registráciou? Kontaktujte nás.

Pozrite si video návod ako registrovať knižnicu

Základný prehľad profilov knižnice

Názov profilu Počet čitateľov do Počet titulov / exemplárov do Cena štvrťročne od Cena ročne od
Exemplárový program ZADARMO1002500ZdarmaZdarma
Neexemplárový program ZADARMOBez čitateľov2500ZdarmaZdarma

Prejsť na platené programy

Profil knižnice

Ponúka funkcie pre tvorbu a správu exemplárov. Je určená pre knižnice evidujúce detailné údaje o prírastkoch ako prírastkové číslo, údaj o cene, spôsobe nadobudnutia, uložení a podobne. Vyberajte, ak ste obecná alebo školská knižnica.